I vy se můžete naučit prezentovat (blok 2/2)

Chci vědět více

O čem

Co vás naučíme

Víte, v jakém okamžiku se začne dít něco moc hezkého? Je to v okamžiku, kdy jste schopni své sdělení předat ostatním tak, že se sami dají do pohybu. Začnou vznikat skvělé nápady, lidé se stmelí, začnou více a s větším zapálením pracovat, inovovat, lépe prodávat atd. Prezentace je efektivní způsob, jak druhým komunikovat své myšlenky. Ať už jsme na pozici ředitele, vedoucího pracovníka, manažera nebo řadového zaměstnance, všichni se někdy ocitneme v situaci, ve které chceme druhému něco objasnit, chceme někoho přesvědčit nebo mu něco prodat. Tento trénink vám umožní zlepšit vaše prezentační schopnosti, díky čemuž zvýšíte svůj vliv na okolí. Není to obsah sdělení, který zásadním způsobem ovlivňuje míru vašeho vlivu. Mnohem důležitější je způsob, jakým obsah prezentujete. V průběhu tohoto tréninku vám prozradíme tajemství úspěšných řečníků. Osvojíte si schopnost vtáhnout posluchače do svého příběhu na základě toho, co sami vyzařujete a jak nonverbálně komunikujete.

Vzorec ABC

Jak dosáhnout coach state

Postoj řečníka

Vhled do verbální a nonverbální komunikace

Jak v sobě aktivovat zdroj síly

Jak využívat pódium

Jak zacházet s nejistotou, nervozitou a strachem ze selhání

Vybudování příběhu a metafor

Proč?

Trénink posiluje následující kompetence

Zaměřenost na cíl

Všimnete si, že to, co vyslovíte (verbální komunikace) je v souladu s tím, co vyzařujete (nonverbální komunikace). Díky tomu bude vaše sdělení kongruentní a tím i silnější.

Síla přesvědčení

Dokážete v publiku uvolnit emoce a tím jej budete moci svým sdělením více zasáhnout.

Inspirace

Naučíte se zvýšit svůj vliv prostřednictvím zaujetí vhodného postoje a využívání hlasu.

Osobní síla

Dokážete vyzařovat větší charisma, na základě čehož budou mít lidé tendenci vám více naslouchat.

Mapa

Kde nás najdete

V Evropě máme partnerská centra, ve kterých najdete námi vyškolené trenéry. Všichni pracují v duchu filosofie Cognitio-Scan®.

Kontakt

Kontaktujte nás

Nenašli jste odpověď na své otázky? Chcete s námi zkonzultovat svou situaci? Nebo nás prostě chcete jenom poznat osobně? Napište nám a my se vám ozveme.

I'm required! I'm required!
I'm required! I'm required!
I'm required!

Souhlasím s pravidly zpracování osobních údajů