Jak pracovat s cíli (blok 2/2)

Chci vědět více

O čem?

Co vás

Dennodenně se vedoucí pracovníci zabývají tím, jak dosáhnout osobních i pracovních cílů. Zatímco pro někoho je to hračka, jiní se s tím neustále perou. V čem tkví tajemství úspěchu? Odpověď dostanete během tréninku Jak pracovat s cíli. Osvojíte si zákonitosti práce s cíli včetně často opomíjené psychosociální a emoční stránky. Tento trénink je určený pro každého, pro koho je důležité realizovat cíle a dosahovat výsledků. Naučíme vás jednoznačně zformulovat vaše cíle, čímž vneseme do vašeho fungování větší zaměřenost na výsledky. Díky tomu budete moci s celým svým týmem zaujmout postoj, který bude výrazem vaší vnitřní motivace a umožní vám dosáhnout toho, čeho chcete.

Pět podmínek dobře formulovaného cíle

Rozdíl mezi cílem, výsledkem a předsevzetím

Psychologie skrytá v cílech: Co, Jak a Proč

Outcome model

Proč?

Trénink posiluje následující kompetence

Realizace cíle

Budete používat 5 podmínek, které musí cíl splňovat, aby byl realizovatelný. Budete motivovat lidi tím, že objasníte pohnutky, které jsou za cíli.

Vize

Naučíte se, jak za pomoci správných technik vést rozhovor tak, aby byly cíle jasně komunikovány a každý byl obeznámen s požadovaným výsledkem.

Plánování

Budete vědět, jak zvýšit šance na dosažení cílů tím, že včas odhalíte blokace.

Zaměřenost na výsledky

Pochopíte psychologii dosažení cílů a vytvoříte si správný postoj pro to, abyste mohli cílů skutečně dosáhnout.

Zaměřenost na kvalitu

Budete schopni okamžitě rozklíčovat jádro problému a přesměrovat jej do cílů.

Mapa

Kde nás najdete

V Evropě máme partnerská centra, ve kterých najdete námi vyškolené trenéry. Všichni pracují v duchu filosofie Cognitio-Scan®.

Kontakt

Kontaktujte nás

Nenašli jste odpověď na své otázky? Chcete s námi zkonzultovat svou situaci? Nebo nás prostě chcete jenom poznat osobně? Napište nám a my se vám ozveme.

I'm required! I'm required!
I'm required! I'm required!
I'm required!

Souhlasím s pravidly zpracování osobních údajů