Petra Topinka

Petra je spojením bohatých zkušeností z podnikání v IT vzdělávání a jako konzultantky v oblasti daňové, ekonomické a procesní optimalizace. Další zkušenosti získala během působení na manažerských pozicích v korporátním světě. Dlouhodobě se věnuje studiu pedagogiky, andragogiky, psychologie, NLP, energetické práci a terapeutické práci s tělem, což se stalo klíčem k její profesní i osobní transformaci. Kariéra a vzdělávání Petru zavedli do různých koutů světa, což jí poskytlo neocenitelné perspektivy. Zároveň nabrala cenné zkušenosti v oblasti řízení lidí a procesů a v osobním rozvoji a vzdělávání. Je schopna nabídnout komplexní podporu a poradenství v profesní sféře i v osobním rozvoji jednotlivců. Její vášní a závazkem je podpora a inspirace ostatních na jejich cestě.

Její vzdělání je pestrou paletou certifikací a diplomů z oblastí NLP, pedagogiky, psychologie, hypnózy a terapeutických metod, které jí poskytují široký arzenál nástrojů pro práci s klienty. Schopnost vidět svět skrze různé perspektivy a kombinovat různorodé zkušenosti a metody propojuje s lidskostí, empatií a osobitým humorem, což jí umožňuje přinášet jedinečné a efektivní přístupy v podpoře klientů na jejich cestě k autenticitě, štěstí a vyváženému životu.

Zvídavost, kreativita a schopnost systémového vnímání jí činí lektorem, koučem a mentorem, který dokáže přinést svěží pohled a inovativní přístup do každého vzdělávacího a poradenského procesu. Její práce není pouze o předávání znalostí, ale i o podpoře a inspiraci k osobnímu růstu a plnému využití lidského potenciálu.

Celkově je nejen lektorem, koučem a mentorem, ale i průvodcem a inspirací pro ty, kteří hledají hlubší smysl a naplnění ve svém životě.

Prohlédnout lektora
Cognitio-Scan: Petra Topinka

Změna je nevyhnutelná, přesto lze žít šťastně. Podstatné je zůstat v pohybu, udržet si humor, autenticitu a víru, že z každé situace lze najít dobré východisko.

Kvalifikace

NLP Practitioner (The Academy of Modern Applied Psychology, U.K.)

NLP Practitioner (Cognitio-Scan)

NLP Master Practitioner (Cognitio-Scan)

Train the Trainer Program (Cognitio-Scan)

Odemkni své supervědomí – Kvantová hypnóza (Cognitio-Scan)

Quantum Jumping Programme (Burt Goldman, Mindvalley)

Silva Mind Control I.+II. (Laredo, Texas, U.S.A.)

Trénink Autohypnózy a hypnózy (L. Činka)

Rapid Transformational Hypnotherapy (U.K.)

Pedagogika, Andragogika (FF MUNI)

The Science of Wellbeing (Yale University)

Minfulness program – Healthy Minds (LF MUNI)

Eniopsychologie – Univerzita Kosmohumanismu

Reiki I.+II.

Energie krajiny (Škola Pavla Kozáka)

Trauma Wisdom Programme (Gabor Mate)

Therapeutic Art for Healing, Happiness and Stress Reduction (International Academy of Life Coaching and Enterpreneuship (AUS)

Diploma in Art Therapy (Master Course , Oxford)

Lucid Dreaming Neuroscience (Charlie Morley)

Člen Mindvalley

Člen Filozofické společnosti Nová Akropole

petratopinka@gmail.com +420 775 171 530

Mapa

Kde nás najdete

V Evropě máme partnerská centra, ve kterých najdete námi vyškolené trenéry. Všichni pracují v duchu filosofie Cognitio-Scan®.

Kontakt

Kontaktujte nás

Nenašli jste odpověď na své otázky? Chcete s námi zkonzultovat svou situaci? Nebo nás prostě chcete jenom poznat osobně? Napište nám a my se vám ozveme.

I'm required! I'm required!
I'm required! I'm required!
I'm required!

Souhlasím s pravidly zpracování osobních údajů