Náš blog

Nechte se inspirovat články z oblasti osobního i organizačního rozvoje.

Prohlédnout blog

Inspirace

Články

Ve článcích na blogu si můžete přečíst střípky z toho, čemu se věnujeme.

od Cognitio-Scan

18.03.2020

Co-creators of the Universe

Svět se nachází v jednom z nejvíc fascinujících období v historii – v období velkého probouzení, nové etapě evoluce naší planety. Stále víc lidí si uvědomuje, jak důležitá je svoboda na všech úrovních lidské existence. A to se promítá i do způsobu, jakým chceme pracovat a podnikat.

Zkuste sami sobě položit následující otázku: Chci zůstat součástí starého fungování společnosti, ve kterém každý usiluje o sebestředný osobní zisk, zneužívá zdroje a životy ostatních ve strachu z vlastního nedostatku nebo z odmítnutí? Nebo se chci stát součástí budoucnosti a podílet se na vytváření nového fungování společnosti? Chci se stát se součástí nového lidstva?

V tuhle chvíli se celý svět semknul a sjednotil proti společnému protivníkovi. Řešíme společný problém. Externí okolnosti nás nutí uvědomit si, jak důležitá je vzájemná odpovědnost. Moje nezodpovědné chování může ohrozit mé okolí. Vyčerpává mě, když někdo ohrožuje mě a mé zdraví. Až překonáme krizi, ve které se teď nacházíme, vrátíme se ke svým starým sobeckým zvykům? Nebo se staneme tvůrci nového světa prostřednictvím plnění společných cílů a vzájemné odpovědnosti?

Osobní rozvoj

od Cognitio-Scan

15.08.2019

Sami sobě nepřítelem

od Cognitio-Scan

06.08.2019

7 způsobů, jak se úspěšně frustrovat