Terapie, coaching, consulting

NLP je mimořádně silným a láskyplným způsobem koučování lidí. Zároveň působí i terapeuticky a léčivě, ačkoli se oficiálně nejedná diagnostickou či terapeutickou metodu.

Chci si rezervovat termín

Terapie

Máte pocit, že někde hluboko ve svém nitru máte překážku, která vám brání žít svobodný život? Terapeut vám pomůže spatřit bílá místa na vaší mapě. Naučí vás vypořádat se se strachy a bloky traumatického původu.

Terapie se zaměřuje na závažnější psychické problémy jako jsou deprese, traumata, úzkosti, fobie a závislosti. Hranice mezi terapií a koučováním je ale často tenká. Terapie v Cognitio-Scan je primárně zaměřena na to, aby vás co nejefektivněji a nejúčinněji přivedla k větší svobodě. Abyste se co nejdřív dokázali spojit se svým vnitřním zdrojem síly.

Coaching

Zatímco terapie se zaměřuje především na zpracování minulosti, koučování je orientované na budoucnost. Kouč vám pomůže odhalit, co vás brzdí a hlavně jak znovu rozproudit vaši vnitřní energii. Koučování je jinými slovy orientované na řešení, dává perspektivu do budoucnosti.

Naši koučové používají rozličné metodiky, které propojují v holistickém přístupu ke klientovi. Jedná se například o integrální transpersonální koučování, neurolingvistické programování (NLP), systemickou terapii, spirálovou dynamiku, práci s tělem, dechem, mBraining, hypnoterapii, transpersonální psychologii, provokativní koučink, vedené meditace a mnohé další.

Cílem koučování je zpřístupnit vám v životě více svobody, lásky, smysluplnosti, radosti, sebeuvědomění....

 • Získání nové perspektivy
 • Emocionální svoboda
 • Spirituální rozvoj
 • Zlepšení komunikace
 • Emoce

  Jaký je význam emocí? Jak můžu emoce měnit, mírnit, posilovat?

  Hranice

  Jak si můžu v komunikaci a vztazích udržet své hranice?

  Spojení

  Jak se můžu znovu spojit s tím, kým opravdu jsem?

  Vlastní cesta

  Jak zjistit, po čem skutečně toužím? Jak toho můžu dosáhnout?

  Komunikace

  Jak aktivně naslouchat? Jak dosáhnout toho, aby mi ostatní dobře rozuměli?

  Svoboda

  Jak můžu převzít odpovědnost za svůj život a získat svobodu?

  Vnitřní síla

  Jak udržet kontakt se svou vnitřní silou?

  Consulting

  Kouč nebo terapeut vede klienta k nalezení vlastních odpovědí. Naproti tomu konzultant poskytuje rady na základě svých vlastních úvah, zkušeností a úhlu pohledu. Konzultanti jsou poptávaní převážně v business prostředí.

  Máte byznysové nápady nebo otázky, které byste chtěli zkonzultovat z pohledu svého osobního růstu a rozvoje nebo rozvoje vaší společnosti? Otázky týkající se firemní kultury, motivace zaměstnanců, rozvoje a řízení nových projektů, škálování nebo dlouhodobě udržitelného růstu? Pak je consulting tou správnou cestou. Naši konzultanti mají bohatou minulost ve světě podnikání, obchodu, leadershipu apod. Consulting lze domluvit jednorázově a zároveň je součástí dlouhodobých rozvojových projektů.

  Podmínky

  Máte zájem o terapii, coaching nebo consulting? Napište nám, zavolejte nebo vyplňte kontaktní formulář na konci stránky. My se vám co nejdříve ozveme s nabídkou termínů.

  Cena za jednotlivé sezení je 5 000 Kč bez DPH. Obvyklá délka trvání je 90 minut. Následně obdržíte fakturu se splatností 14 dnů.

  Schůzku lze bezplatně zrušit nejpozději 48 hodin před začátkem konzultace. Pozdější zrušení schůzky podléhá storno poplatku ve výši 100 %.

  Mapa

  Kde nás najdete

  V Evropě máme partnerská centra, ve kterých najdete námi vyškolené trenéry. Všichni pracují v duchu filosofie Cognitio-Scan®.

  Kontakt

  Kontaktujte nás

  Nenašli jste odpověď na své otázky? Chcete s námi zkonzultovat svou situaci? Nebo nás prostě chcete jenom poznat osobně? Napište nám a my se vám ozveme.

  I'm required! I'm required!
  I'm required! I'm required!
  I'm required!

  Souhlasím s pravidly zpracování osobních údajů