Dávat zpětnou vazbu je umění (blok 2/2)

Chci vědět více

O čem?

Co vás naučíme?

Motivovat spolupracovníky může být občas pro ředitele nebo vedoucí manažery pěkný oříšek. Zejména když se jedná o motivaci kolegů, se kterými se běžně nedá hnout. Dávání zpětné vazby často vnímají jako kritiku, přestože vaším cílem je motivovat je a dostat z nich to nejlepší. V tomto tréninku s názvem Dávat zpětnou vazbu je umění vám dáme záchytné body, o které se můžete opřít. S jejich pomocí můžete začít dávat zpětnou vazbu takovým způsobem, aby jí byl druhý otevřený. To umožní změnu vedoucí ke zlepšení fungování vaší firmy. Tento trénink je určený pro každého, kdo chce umět u kolegů ve firmě spustit proces učení nebo se naučit snadněji diskutovat o těžkých tématech.

Síla vytvoření správného propojení

Zjistíte, co můžete udělat pro to, abyste vytvořili atmosféru důvěry, bezpečí a respektu. To zjednoduší dávání zpětné vazby.

Vliv situace a prostředí

Budete vědět, jak se na druhého před sdělením důležité zprávy dobře naladit. Díky tomu může dojít k její snadnější akceptaci.

Emoční svět prožitku člověka

Dokážete jasně a konkrétně poskytnout zpětnou vazbu.

Feedback model

Budete umět dávat zpětnou vazbu takovým způsobem, že druhého nadchnete a nakopnete (místo toho, abyste u něj vyvolali odpor).

Nevědomé potřeby a pohnutky

Stanete se mistrem v motivování druhých. Díky tomu dostanete z nich (a potažmo z celé firmy) to nejlepší.

Proč?

Trénink posiluje následující kompetence

Naslouchání

Inspirace, motivace

Analýza

Shrnutí

Mapa

Kde nás najdete

V Evropě máme partnerská centra, ve kterých najdete námi vyškolené trenéry. Všichni pracují v duchu filosofie Cognitio-Scan®.

Kontakt

Kontaktujte nás

Nenašli jste odpověď na své otázky? Chcete s námi zkonzultovat svou situaci? Nebo nás prostě chcete jenom poznat osobně? Napište nám a my se vám ozveme.

I'm required! I'm required!
I'm required! I'm required!
I'm required!

Souhlasím s pravidly zpracování osobních údajů