Mentors wanted Level 2

Lidé tvoří srdce organizací. Aby i vaše firma byla konkurenceschopná, potřebujete vytvořit prostředí, kde se lidé mohou neustále vzdělávat a rozvíjet takovým způsobem, aby pro ně práce zůstala smysluplná. To znamená vytvářet perspektivní pracovní prostředí. Víte, proč většina tréninkových programů nevede k očekávaným výsledkům? Protože jsou pouze informační a netransformují člověka ve smyslu rozvoje kompetencí. Proto jsme se rozhodli uspořádat 3 bezplatné odpolední workshopy, během kterých vám představíme koncept funkčního mentoringu, tzn. jak se stát mentorem, který je schopen rozvíjet lidský potenciál. Dáme vám konkrétní tipy na to, jak můžete naše dlouholeté poznatky implementovat ve své firmě tak, aby dokázala obstát v budoucnosti. Zkrátka vytvořit futureproof organizaci. Věříme, že dobře nastaveným vnitrofiremním mentoringem můžeme pomoci budovat Organizations of Excellence.Tématy tohoto bloku budou Otevřené vyjednávání, Přemýšlení v možnostech, Propojování Modelů světa, Koučovací otázky, Trans-osobní model.

Lidé tvoří srdce organizací. Aby i vaše firma byla konkurenceschopná, potřebujete vytvořit prostředí, kde se lidé mohou neustále vzdělávat a rozvíjet takovým způsobem, aby pro ně práce zůstala smysluplná. To znamená vytvářet perspektivní pracovní prostředí. Víte, proč většina tréninkových programů nevede k očekávaným výsledkům? Protože jsou pouze informační a netransformují člověka ve smyslu rozvoje kompetencí. Proto jsme se rozhodli uspořádat 3 bezplatné odpolední workshopy, během kterých vám představíme koncept funkčního mentoringu, tzn. jak se stát mentorem, který je schopen rozvíjet lidský potenciál. Dáme vám konkrétní tipy na to, jak můžete naše dlouholeté poznatky implementovat ve své firmě tak, aby dokázala obstát v budoucnosti. Zkrátka vytvořit futureproof organizaci. Věříme, že dobře nastaveným vnitrofiremním mentoringem můžeme pomoci budovat Organizations of Excellence. Tématy tohoto, tentokrát už druhého, bloku budou Otevřené vyjednávání, Přemýšlení v možnostech, Propojování Modelů světa, Koučovací otázky, Trans-osobní model.

Mapa

Kde nás najdete

V Evropě máme partnerská centra, ve kterých najdete námi vyškolené trenéry. Všichni pracují v duchu filosofie Cognitio-Scan®.

Kontakt

Kontaktujte nás

Nenašli jste odpověď na své otázky? Chcete s námi zkonzultovat svou situaci? Nebo nás prostě chcete jenom poznat osobně? Napište nám a my se vám ozveme.

I'm required! I'm required!
I'm required! I'm required!
I'm required!

Souhlasím s pravidly zpracování osobních údajů