Změnu lze uskutečnit rychleji, než si myslíte (blok 2/2)

Chci vědět více

O čem?

Co vás naučíme

Proč je tak složité, aby se kolegové změnili? Plány jsou jasně dané, každý ví, co má dělat, ale stejně se setkáváte s odporem… V rámci tohoto tréninku hlouběji nahlédnete do toho, jak lidé fungují během procesu změny. Získáte informace o tom, jak můžete jako ředitel, vedoucí pracovník nebo manažer své lidi podpořit, aby se změna ubírala tím směrem, kterým si přejete.

Logické úrovně změn

Budete vědět, jak s tím vším zacházet a vyhodnotit, na jaké úrovni je nejlepší změnu udělat, aby měla největší šanci na úspěch.

Zákonitosti přesvědčení

Naučíte se, jak firemní hierarchie ovlivňuje myšlení a chování. Obdržíte model, na jehož základech budete schopni lépe řídit procesy změn.

Lidské pohnutky a potřeby

Budete vědět, jak plánované změny nejlépe komunikovat tak, aby se skutečně něco změnilo.

Jak zacházet s odporem v průběhu procesu změny

Budete vědět, co lidem brání v realizaci změny a proč je to pro ně tak složité. Zjistíte, kdy jsou lidé ochotni dělat něco jiného.

Proč?

Trénink posiluje následující kompetence

Jak zlepšit svůj vliv

Komunikaci

Sociální cítění

Leadership

Uvědomování si prostředí

Mapa

Kde nás najdete

V Evropě máme partnerská centra, ve kterých najdete námi vyškolené trenéry. Všichni pracují v duchu filosofie Cognitio-Scan®.

Kontakt

Kontaktujte nás

Nenašli jste odpověď na své otázky? Chcete s námi zkonzultovat svou situaci? Nebo nás prostě chcete jenom poznat osobně? Napište nám a my se vám ozveme.

I'm required! I'm required!
I'm required! I'm required!
I'm required!

Souhlasím s pravidly zpracování osobních údajů